کد 1 مجموعه : عمومی
موضوع : استاندار مازندران: دولت باعقلانیت در پی حل مشکلات اقتصادی مردم است

به گزارش خبرنگار ایرنا ، ربیع فلاح روز پنجشنبه در جمع مردم راهپیمایان ساروی با قدردانی از مردم به خاطر حضور گسترده در راهپیمایی و گرامی داشت سالروز انقلاب اسلامی، افزود: تمام برنامه ریزی دولت حمایت از مردم است.
وی با بیان این که در هفته دولت و دهه فجر امسال یکهزار و 20 پروژه عمرانی ، تولیدی و خدماتی در استان مازندران به بهره برداری رسید، اظهار داشت: برای این طرح ها 850 میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.
استاندار مازندران گفت : تا پایان امسال نیز یکهزار میلیارد تومان طرح های عمرانی و تولیدی در استان به بهره برداری می رسد.
نماینده عالی دولت مشارکت مردم را ضامن بقای نظام جمهوری اسلامی دانست و تاکید کرد : حضور حماسی شما مردم در راهپیمایی 22 بهمن و جشن های دهه مبارک فجر نوید بخش خلق حماسه ای دیگر در هفتم اسفند است .
فلاح با دعوت از مردم برای شرکت گسترده در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری ، افزود : این حضور معنی دار و هوشمندانه مردم بوده است که انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند و کشتی نظام اسلامی را در تمامی 37 سال گذشته از هر بحرانی به ساحل نجات کشاند .
استاندار مازندران حمایت های مردمی و هدایت های رهبری را زمینه ساز موفقیت دیپلماسی دولت یازدهم در به نتیجه رساندن برجام دانست و تاکید کرد : ملت ایران همواره با حضور حماسی در مناسبت های مختلف و مشارکت بالا در انتخابات های مختلف ، دشمنان را مایوس کرده و این بار نیز هفتم اسفند با رقم زدن حماسه ای دیگر یاس دشمنان را تداوم می بخشد.
راهپیمایان ساروی امروز راهپیمایی خود را از میدان شهید قاسمی آغاز کردند و با گذر از میدان شهرداری ، میدان ساعت و خیابان 18 دی در میدان شهدا اجتماع کردند.

منبع : ایرنا

 
1 :مجموع
Index | about |Contact | Gallery | News | Sign
آدرس : مازندران ، شهرستان نوشهر، شهر پول     تلفن: 52392845_011     فکس: 52392650_011
طراحی: مدیریت ارتباطات کاسپین / caspianpardazesh..ir