کد 9 مجموعه : عمومی
موضوع : پیام تبریک شهردار پول به مناسبت نهم اردیبهشت روز شوراها


پیام تبریک شهردار پول به مناسبت نهم اردیبهشت روز شوراها

بسم الله الرحمن الرحیم

با فرمان تاریخی امام خمینی (ره) در نهم اردیبهشت ماه 1359 مبنی بر تشکیل شوراهای محلی در شهرها و روستاها و سپردن امورات مردم به خود آنان ، سرفصل جدیدی در بالابردن مشارکت عمومی در اداره امور جامعه توسط مردم و نمود عینی از مردم سالاری دینی به منصه ظهور گذاشته شد و اکنون به حول و قوه الهی و همت عالی مردم و مسئولین روز به روز این نهاد ، بالنده تر و با تجربه تر از پیش در جهت ارائه "خدمت خالصانه و بی منت" و تصمیم گیری در حوزه وظایف و اختیارات خود بر اساس آیه < و امرهم شوری بینم > گام بر می دارد.

بی شک همراهی ، حضور و مشارکت گسترده مردم یکی از پایه های اصلی تحقق انقلاب اسلامی و عاملی اساسی در استمرار آن بوده و هست و شوراها نیز با دارا بودن ماهیتی مردمی و نشات گرفته از آرای مردم ، می توانند نقش بسزایی در تداوم و پیشرفت حرکت رو به رشد این نظام الهی و مردمی داشته باشند.

مشورت یکی از ارکان مهم سلامت تصمیم گیری هاست . بنا به فرمایش پیامبر اعظم (ص) < هیچ قومی مشورت نکردند جز آنکه به بهترین امور هدایت یافتند>.

این روز باشکوه را به همه ی اعضای محترم شوراهای استان مازندران، بویژه شورای اسلامی شهرپول که با وظیفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات شهرپول تلاش می نمایند و با امانت ، کفایت ، درایت و کیاست و حسن سلوک برای نیل به جامعه شهروند مدار خالصانه و عاشقانه کوشش می نمایند تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

امید است در سال " اقتصاد مقاومتی ؛ اقدام و عمل " ، خدمت رسانی وسیع ، اهتمام به سلامت مردم در ابعاد مختلف و توجه به نیازهای اجتماعی جوانان و مناطق محروم و اشخاص بی بضاعت و توجه خاص به خانواده های شهیدان ، جانبازان و ایثارگران و همه شهروندان شریف و صدیق شهرپول سرلوحه کارمان قرار گیرد.

قربانعلی خزایی پول – شهردار پول

بهار 1395

منبع : روابط عمومی شهرداری

 
1 :مجموع
Index | about |Contact | Gallery | News | Sign
آدرس : مازندران ، شهرستان نوشهر، شهر پول     تلفن: 52392845_011     فکس: 52392650_011
طراحی: مدیریت ارتباطات کاسپین / caspianpardazesh..ir